Čistič na hydromasážní vany
Čistič na hydromasážní vany je určený k osvěžení a pročištění průtokových kanálů ve vanách s hydromasáží. Díky obsahu kyseliny mléčné odstraňuje vápenaté usazeniny, tuk, mýdlové zbytky i koupelové oleje. Dávkuje se 50 ml na přibližně 100 l vody. Jde o silně kyselý přípravek s pH 1.
- Pročišťuje průtokové kanály hydromasážních van
- Odstraňuje vodní kámen, tuk, mýdlo i koupelové oleje
- S obsahem kyseliny mléčné
- Dávkování 50 ml na přibližně 100 l vody
- Silně kyselý přípravek s pH 1 - vyžaduje ochranné pomůcky
| Kategorie: | Profesionální čisticí a úklidové prostředky pro provozy |
|---|---|
| EAN: | 5900929307448 |
| Koncentrát: | NE |
| Připraven k použití: | ANO |
| pH: | 1 - kyselý |
Hydromasážní vana má problém, který není vidět. Zatímco povrch vany se myje po každém použití, uvnitř rozvodů zůstává voda se zbytky mýdla, kosmetiky a koupelových olejů. V teplém a vlhkém prostředí se z toho stane povlak, který se z trysek při dalším zapnutí uvolní zpět do vody.
Tenhle přípravek je vytvořený speciálně pro osvěžení a pročištění průtokových kanálů van s hydromasáží. Podle výrobce díky obsahu kyseliny mléčné a přírodního oleje z čajovníku účinně odstraňuje vápenaté usazeniny, tuk, mýdlové zbytky i koupelové oleje a zajišťuje hygienicky čistý systém hydromasáže.
Čistí to, na co se nedosáhne
Rozvody hydromasážní vany se nedají vyčistit mechanicky - jsou zalité v konstrukci vany a přístupné jen přes trysky. Jediná cesta je nechat systém běžet s čisticím roztokem, aby prošel celým okruhem. Právě proto se přípravek dávkuje do napuštěné vany, ne nanáší na povrch.
Návod k použití
- Dávkujte 50 ml přípravku na přibližně 100 l vody
- Používejte podle návodu k obsluze zařízení
- Nechte systém hydromasáže projet celý cyklus
- Po skončení vanu vypusťte a důkladně vypláchněte čistou vodou
Na co si dát pozor
Toto je bezpečnostně nejnáročnější přípravek v kategorii. Má pH 1 a je klasifikovaný jako nebezpečný - dráždí kůži a způsobuje vážné poškození očí. Používejte ochranné rukavice a ochranu očí a uchovávejte ho mimo dosah zdrojů tepla. Při zasažení očí několik minut opatrně vyplachujte vodou, vyjměte kontaktní čočky, pokračujte ve vyplachování a okamžitě volejte toxikologické středisko nebo lékaře. Při nutnosti lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu.
Výrobce v podkladech uvádí zároveň, že přípravek je připravený k použití, i dávkování 50 ml na 100 l vody. Do vany ho vždy dávkujte podle dávkovacího údaje, ne neředěný. Před použitím si přečtěte bezpečnostní list.
Proč se to vyplatí
V hotelu nebo v penzionu s hydromasážními vanami je tohle přímo hygienické opatření, ne kosmetika. Host, kterému se při zapnutí trysek uvolní do vany povlak z rozvodů, si to zapamatuje - a je to jedna z mála věcí, které se dají snadno předejít pravidelnou údržbou. Balení 1 l vystačí při dávkování 50 ml na 100 l vody zhruba na 20 cyklů.
Kde přípravek použít
- Zařízení: vany s hydromasáží a jejich průtokové kanály
- Prostředí: hotely, penziony, wellness, domácnosti
- Nečistoty: vodní kámen, tuk, mýdlové usazeniny, koupelové oleje
Složení a bezpečnost
Přípravek má pH 1. Obsahuje vonné kompozice, kyselinu L-(+)-mléčnou, méně než 5 % kationaktivních a méně než 5 % neionogenních povrchově aktivních látek. Je klasifikovaný jako dráždivý pro kůži a jako látka způsobující vážné poškození očí. Před použitím si přečtěte bezpečnostní list.
Vyzkoušejte bez rizika
Pokud vám přípravek nesedne, zboží u nás vyměníte do 30 dnů zdarma. A když si nejste jistí, jestli je tenhle čistič vhodný právě pro vaše vany, napište nám na eshop@tenzi.cz nebo zavolejte na +420 702 127 450 - poradíme s intervalem údržby podle vytíženosti. Firemním zákazníkům nabízíme individuální přístup a možnost bezplatného vyzkoušení.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


