Velkoobchodní spolupráce

 Určeno pro právnické a podnikající fyzické osoby

 

Děkujeme za Váš zájem o velkoobchodní spolupráci.

 

Jsme výhradními distributory úklidové a čisticí chemie značky Tenzi. Společnost Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným polským výrobcem profesionálních čisticích prostředků používaných v automobilovém průmyslu, gastronomii, hotelnictví, průmyslu a domácnostech. Společnost byla založena v roce 1999. Od samého počátku se řídí heslem "Výhoda díky kvalitě". Ve vlastních laboratořích vyvíjí a testuje nové přípravky, díky moderním výrobním linkám realizuje komplexní výrobu těchto produktů, včetně vytváření vlastních etiket, balení a dodání přímo k zákazníkovi. Ať již pod vlastní či privátní značkou. Kvalitu výrobků zaručuje mimo jiné certifikace ISO 9001:2015 a norma BRC.

Výhradní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku zajišťuje společnost TENZI.CZ s.r.o. 

 

 

JAK ZAČÍT, KDYŽ CHCI NAVÁZAT VELKOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCI?

Zaregistrujete se na našem e-shopu: www.tenzi.cz/registrace jako velkoobchodní odběratel. Následuje proces autorizace, kdy Vaši žádost posoudíme. Tato aktivita je velmi rychlá, zabere nám pár minut. O celém autorizačním procesu budete informováni prostřednictví emailové zprávy. Jakmile je Vaše registrace dokončena, můžete se poprvé přihlásit.

Poté Vás bude kontaktovat Vám přidělený osobní obchodní zástupce, který s Vámi projedná veškeré výhody velkoobchodní spolupráce.

 

MŮŽE VELKOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCI ZÍSKAT KAŽDÝ?

Velkoobchodní spolupráce je určena pro právnické a podnikající fyzické osoby.

  

MÁTE URČENOU MINIMÁLNÍ HODNOTU OBJEDNÁVKY?

Naše partnery nelimitujeme minimální hodnotou objednávky. Věříme, že spolupráce není založena na velikosti konkrétní objednávky.

 

JAKÉ NABÍZÍTE PLATEBNÍ PODMÍNKY?

Nabízíme následující možnosti:

  • Platba převodem na základě zálohové faktury - zálohovou fakturu Vám zašleme ihned po vytvoření objednávky. Zboží expedujeme po uhrazení zálohové faktury
  • Platba platebním příkazem se splatností 14-ti dní. Tato možnost je nabízena až po splnění podmínek, které uvádíme níže.
  • Platba přes platební bránu ComGate.
  • Platba dobírkou - při doručení zboží
  • Platba hotově při osobním odběru zboží 

  

 JAKÁ JE CENA PŘEPRAVY?

Cenu přepravy vypočítává systém na základě hmotnosti a objemu ceny objednaného zboží.

 

Podmínky přepravy je možné dojednat s Vaším obchodním zástupce.

 

 

Věříme v pevný obchodní vztah a těšíme se na spolupráci.

 

Tým TENZI.CZ, s.r.o.

 

  

 

produkty PROFI