O nás

Jsme českou rodinnou firmou. Na základě vlastních zkušeností s produkty špičkového evropského výrobce profesionálních čisticích prostředků, společnosti TENZI, jsme se stali jejími výhradními zástupci a distributory pro Českou republiku. Výrobky se používají v automobilovém, průmyslovém, stravovacím, hotelovém a domácím sektoru. Naše seznámení s jejími produkty bylo, dá se říci, vynucené.

Začínali jsme v roce 1997 pod názvem YABOK a dodnes se věnujeme profesionálnímu úklidu prostor. Měli jsme poměrně potíž odpovídat za vysokou kvalitu prováděných služeb se stávajícími čistícími prostředky. Trh zavedených značek pro profesionální užití měl sice výborný marketing, ale dosažení spokojenosti zákazníka vyžadovalo až neadekvátní fyzické a časové nasazení. Doufali jsme ale, že existuje výrobce čistící chemie, který nám svými produkty pomůže dosáhnout našich představ, a tak jsme se rozjeli hledat po evropských výstavách.

 

Na produkty společnosti TENZI jsme narazili v roce 2016 na veletrhu úklidové techniky v Amsterodamu. Naše následné „slepé“ testování a srovnávání jejich výrobků se stávající profesionální nabídkou trhu v oblasti autokosmetiky a úklidu předčilo naše očekávání. Dosažená úroveň výsledků pracovního nasazení, vysoká úspora času a úsilí a až nesebevědomě nízká cena oproti produktům ve stejné kvalitě, přinesla jasné rozhodnutí, s jakými produkty budeme naše služby poskytovat.

 

Na základě našich dlouholetých zkušeností s výrobky TENZI a ověřené podpory od výrobce jsme se rozhodli založit novou samostatnou společnost TENZI.cz jako výhradního zástupce pro Českou republiku. Získali jsme technologickou podporu výrobního závodu a máme vlastní technology a školitele ze společnosti YABOK.

NAŠÍM CÍLEM JE 

 • Nastavit a umožnit dosáhnout standardy v kvalitě, bezpečnosti a kvantitě poskytovaných služeb. Nástrojem je školení, technologie a pečlivost.
 • Nabídnout kvalitní a technologicky účinné a bezpečné produkty za příznivé ceny pro velkoodběratele, obchodní řetězce, úklidové společnosti a facility
 • Podílet se na zkvalitnění služeb v úklidovém odvětví a na pověsti celého sektoru služeb
 • Pomoci podnikatelským subjektům s efektivitou pracovního času, kvalitou služeb a s výsledky jejich podnikání

Proč TENZI

 • Celosvětově uznávaný výrobce profesionálních čisticích prostředků používaných v automobilovém, průmyslovém, stravovacím, hotelovém a domácím sektoru. Je zastoupen na čtyřech kontinentech ve více než 50 zemích.
 • Vyvíjí, testuje a vyrábí vlastní formulace. Přípravky odpovídají požadavkům moderní ekologie a zároveň jsou většinou účinnější než tradiční, například obsahující organická rozpouštědla.
 • Nejde pouze o výrobky. Jde o kvalitní službu. Školíme ve správném a efektivním používání produktů. Neučte se vlastními chybami – dáme Vám funkční recept.
 • Pro řetězce a velkoobchod vyrobí, zabalí a dodá privátní značky
 • Od samého začátku řídí sloganem „Výhoda v kvalitě“. Nové pohledy, současná chemie.
 • Kvalita výrobků TENZI je zaručena Certifikátem ISO 9001: 2015 a standardem BRC.

Ekonomické kredity:

 • V roce 2019 byla společnost TENZI zařazena do žebříčku „skrytých šampionů“ zveřejněného Evropskou bankou pro obnovu a rozvoj.
 • Společnost také získala titul Business Cheetahs 2019 udělený Evropským obchodním institutem.
 • Byla zařazena do prestižní skupiny Forbes Diamonds 2021, tj. nejdynamičtěji se rozvíjející společnosti v Polsku. 

 

Zpět do obchodu